Konsultacje

Oferuję BEZPŁATNE konsultacje na temat optymalnego sposobu wyzerowania wpłat na PFRON. Są one skierowane dla firm już płacących „kary” do PFRON oraz tych, które obawiając się wysokich obciążeń finansowych zwlekają z przejściem na centralny system zatrudnienia. Konsultacje zorientowane są na pracodawców zatrudniających powyżej 500 pracowników. Gwarantuję ból głowy po spotkaniu, ale spowodowany nadmiarem wartościowych dla dobra firmy informacji, których próżno szukać w książkach i internecie.

Jeżeli Twoja firma lub grupa kapitałowa chciałaby przystąpić do działania i szukasz osoby, która to wszystko skoordynuje (od A do Z) to właśnie ja jestem tą osobą. Zdaję sobie sprawę, że dział HR i księgowość nawet bez tego „wyzwania” mają mnóstwo pracy, dlatego ja kompleksowo mogę się tym zająć.

Starając się w jak najmniejszym stopniu obciążać pracowników firmy przeprowadzę audyt w firmie, pomogę napisać regulamin telepracy, opracować umowę o pracę i zwerbuję telepracowników. Mogę również zarządzać ich pracą. Dzięki tym działaniom setki tysięcy lub nawet miliony złotych corocznie można pozostawić w firmie czy wypłacić akcjonariuszom niezależnie od panującej na rynku koniunktury.

Szacuję, że firma zaoszczędzi ponad 50% kwoty obecnie wpłacanej do PFRON (już po wypłaceniu pensji telepracownikom).
Ile Twoja firma jest w stanie dopłacić do pensji fachowca, jeżeli już z tytułu samego jego zatrudnienia firma co miesiąc uniknie wpłat na PFRON w wysokości 7.078 PLN (co jest równoznaczne z pensją w wysokości ponad 5.800 PLN)?